Informacje

 O naszej restauracji 

O nas

Witajcie!


Witajcie! UKIM zostało założone przez rodzinę i przyjaciół w styczniu 2018 roku.
Nazwa lokalu ma dwa znaczenia - “U” po wietnamsku znaczy mama, a przepisy na dania pochodzą z kuchni mamy Kim. Pragniemy przedstawić Wam tradycyjne dania Azji w nowej odsłonie, umożliwiając Wam odkrycie kuchni azjatyckiej na nowo.

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie Wam wysokiej jakości produktów i obsługi. Bliskość Hali Mirowskiej pozwala nam na stały dostęp do świeżych składników, a lokalizacja przy ulicy Chłodnej pozwoli Wam wyciszyć się i odpocząć od ścisłego centrum, nie martwiąc się miejsce do parkowania.

Sercem naszego lokalu jest mural, który powstał we współpracy z artystką Mają Maliszewską. Przedstawia postać mamy wśród roślin i rybek Koi, które nawiązują do żywiołu mamy Kim, jakim jest woda. Cały nasz zespół utożsamia się z rybami Koi, które są symbolem wytrwałości i ciężkiej pracy. Zgodnie z legendą ryba, która wykaże się szczególną odwagą i determinacją w nagrodę przemienia się w złotego smoka.

Dziękujemy, że razem z nami tworzycie to wspaniałe miejsce. Cieszymy się, że jesteście obecni na naszej drodze do rozwoju i doskonalenia się :)

Come and say hello. Do zobaczenia!